w

Jak CSGO wyglądałoby na silniku Unreal Engine? Gracze pokazują przedsmak nowego silnika Source 2

Jeden z członków społeczności CSGO pokazał graczom jak FPS od Valve wyglądałby na silniku Unreal Engine.


Jeden z członków społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive pokazał graczom jak FPS od Valve wyglądałby na silniku Unreal Engine. Efekt jest wręcz oszałamiający i w kwestii wizualnej nie ma szans z silnikiem Source.

Z pewnością przy odpowiedniej optymalizacji gracze woleliby grać na tymże silniku, ponieważ gra prezentuje się o wiele lepiej. Jest zdecydowanie bardziej realistyczna i oferuje o wiele więcej szczegółów optycznych.

Efekt jest całkiem interesujący i bezprecedensowo gra prezentuje się lepiej, niż na silniku Source.

Jak widać na poniższym nagraniu – Unreal Engine bije na głowę swojego konkurenta. Kolejnym ogromnym atutem Counter-Strike’a: Global Offensive na tym silniku, byłyby o wiele lepiej widoczne postacie. Nie tylko ze względu na lepsze modele, ale również o wiele korzystniejszą widoczność na mapie.

Video

W sieci pojawia się również mnóstwo grafik, które porównują wygląd Counter-Strike’a na obu silnikach. Społeczność zaczyna nawet tworzyć materiały fragmovie przedstawiane na Unreal Engine. Taki pomysł pragnie zrealizować jeden z użytkowników Reddita, ukrywający się pod nazwą YourGenericName, który zapowiedział, iż już wkrótce opublikuje swoją pracę.

Społeczności bardzo podoba się Counter-Strike na Unreal Engine i gdyby powstała taka produkcja, to z pewnością otrzymałaby duże zainteresowanie z jej strony. Niestety jest to bardzo mało prawdopodobne, zwłaszcza, że Unreal Engine jest silnikiem należącym do Epic Games.

Wkrótce jednak będziemy mogli zagrać w CSGO na silniku Source 2. Prace nad tym przedsięwzięciem zostały już oficjalnie potwierdzone o czym informowaliśmy już na naszym portalu. Być może dość znacząco zmieni się także wygląd samej produkcji.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike