w

Jak można zdobyć wszystkie osiągnięcia CSGO w zaledwie jeden dzień?

Istnieje sposób, by jednego dnia zdobyć wszystkie osiągniecia w Counter-Strike’u: Global Offensive.


Jeden z członków społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive podzielił się z innymi użytkownikami świetnym sposobem na zdobywanie osiągnięć. Nie trzeba do tego używać żadnych dodatkowych programów, ani w zupełności nie jest to karalne. Potrzeba do tego tylko kilku godzin, paru map z warsztatu Steam oraz znajomości kilku komend.

Zatem co zrobić, by zdobyć wszystkie osiągnięcia w jeden dzień?

Aby zdobyć wszystkie osiągnięcia w jeden dzień trzeba zapoznać się z kilkoma mapami z warsztatu Steam. Włączając ją na botach o odpowiednim stopniu trudności można w bardzo łatwy sposób zdobyć Counter-Strike’owe osiągnięcia. Mapy te są stworzone oczywiście przez społeczność graczy i znajdują się w warsztacie Steam, zatem rozgrywka na nich jest w zupełności uczciwa.

Pod tym linkiem znajduje się lista map za pośrednictwem której możemy nabyć achievementy. Warto dodać, iż w prosty sposób można znaleźć więcej tego typów map używając wyszukiwarki.

Dodatkowo warto znać następujące kilka komend:

mp_round_restart_delay 0.01; mp_roundtime_defuse 0.01; mp_freezetime 0; mp_maxrounds 37500; mp_restartgame 1;

Pomagają one w zdobyciu osiągniecia „Blood Money”. Sposób ten demonstruje jeden z członków społeczności na poniższym materiale:

Jak widać można w bardzo prosty sposób zdobyć wszystkie osiągnięcia w Counter-Strike’u. Nie powinno to trwać dłużej, niż raptem kilka godzin.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike