w

Jak sprawdzić ilu graczy z którymi graliśmy zostało potem zbanowanych w CSGO?

Członek społeczności CSGO znalazł świetny sposób na sprawdzenie liczby graczy, którzy otrzymali bana po rozgrywce z nami.


Jeden z członków społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive znalazł świetny sposób na sprawdzenie liczby graczy, którzy po grze z nami zostali zbanowani na serwerach Valve. Dzięki tej metodzie możemy sprawdzić ile razy mieliście “szczęście” trafić na cheatera, który później został zbanowany.

Gdzie można znaleźć narzędzie zaprezentowane przez użytkownika?

Narzędzie bardzo łatwo znaleźć i dodać do swojej przeglądarki. Jeżeli korzystamy z Google Chrome dodatek znajdziemy w tym miejscu, jeśli natomiast z Firefoxa, to można go nabyć tutaj.

Wynik pracy Ban-Checkera prezentuje się w następujący sposób:

Poniżej można również zobaczyć wpis użytkownika, który pokazał narzędzie i jednocześnie pokazał swoje wyniki. Jak sam napisał – 12% graczy, z którymi miał okazję zagrać wcześniej czy później otrzymało bana. Użytkownik mógł nawet w połowie wszystkich swoich gier trafić na oszusta.

There were 566 players who got banned after playing with you! 12% in total from GlobalOffensive

Zdecydowanie narzędzie to jest bardzo interesujące i z pewnością chętnie skorzysta z niego większość graczy CSGO. Pokazuje ono również, że serwery Valve są wręcz zapełnione oszustami i to czy trafimy na uczciwych graczy jest po prostu losem na loterii.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike