w

Jak szybko zarobić w CSGO. Świetna okazja do sprzedaży swoich skrzynek na rynku

Świetna okazja do zarobku na Counter-Strike’owych skrzynkach.


Wielu graczy posiada w swoim ekwipunku Steam mnóstwo niepotrzebnych skrzynek z Counter-Strike’a: Global Offensive. Mamy bardzo dobrą wiadomość dla tych osób, ponieważ w ostatnim czasie znacząco wzrosły ceny pojemników na rynku. Już nawet kilka takich przedmiotów możemy wymienić na całkiem przyzwoite skórki lub nawet gry.

Jakie skrzynki opłaca się sprzedać najbardziej?

W ostatnim czasie najlepszą cenę od kilku miesięcy uzyskała skrzynia rękawic, która obecnie oscyluje w granicach około złotówki. Ze względu na fakt, iż wielu graczy posiada mnóstwo takich pojemników w swoim ekwipunku i zbierało je nawet od kilku, to teraz społeczność CS-a może sobie nieźle zarobić.

Podobnie do skrzyni rękawic, świetna cena cechuje również skrzynie Chroma, ponieważ jej obecna wartość wynosi trochę ponad złotówkę.

Reasumując warto zwrócić uwagę również na inne pojemniki, które posiadamy w ekwipunku, gdyż ich cena mogła znacząco wzrosnąć. Warto również o sprzedaży tych przedmiotów w jak najszybszym czasie, bo nie wiemy kiedy ceny znów spadną do kilku groszy za jedną skrzynkę.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike