w

Kolejny bug dający przewagę trenerom CSGO? Odnalazł go Polak

Polak odnalazł kolejny błąd w CSGO, który dawał przewagę trenerom. Valve musi się z tym czym prędzej uporać.


Jeszcze całkiem niedawno mogliśmy być świadkami światowej afery w Counter-Strike’u: Global Offensive, która dotyczyła wykorzystywaniu przez trenerów błędu z kamerą trenera. Problem z czasem został zlikwidowany, natomiast nieuczciwi trenerzy ukarani. Okazuje się jednak, że po dodaniu systemu pingowania trenerzy znów muszą zmagać się z pewną pokusą oszukiwania…

Błąd z systemem pingowania daje przewagę trenerom

Błąd, o którym mowa został odnaleziony i po raz pierwszy zgłoszony przez polskiego trenera Actiny PACT – Vincenta „VinSa” Jozefiaka:

Pojawił się nowy błąd trenera, który pozwala widzieć pingi przeciwników. Zauważyłem to w dzisiejszym meczu przeciwko Alternate aTTax i początkowo sądziłem, że to nasze pingi i ktoś po prostu trolluje, ale po meczu moi koledzy z drużyny powiedzieli mi, że żaden z nich nie pingował, później zrozumiałem co zobaczyłem.

Sprawą zajęło się ESIC, które wcześniej również brało udział w rozwiązywaniu sprawy z bugiem kamery trenera. W związku z tym sprawa z pewnością zostanie zbadana, natomiast Valve dokona odpowiedniej aktualizacji, aby błąd nie był dłużej wykorzystywany.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike