w

Które drużyny CSGO zyskały, a które najwięcej straciły na nierozgrywaniu LAN-ów

Z racji panującej obecnie sytuacji na świecie – turnieje LAN-owe nie są rozgrywane, a część z nich przeniesiono do sieci. HLTV pokazał która z drużyn na tym najbardziej zyskała, a która straciła.


Sytuacja, z którą od kilku miesięcy boryka się cały świat jest trudna dla prawie każdej branży. Nawet w esporcie wynikają związane z nią problemy, jak chociażby brak możliwości organizacji turniejów LAN-owych.

Oczywiście dla części formacji taki stan rzeczy jest problemem, ale istnieją ekipy, którym sprzyjają wyłącznie zawody online. HLTV pokazało, które drużyny straciły, a które zyskały najwięcej.

Jakie formacje wymieniło HLTV?

Na obrazku z poniższego Twitta można zobaczyć która z formacji zyskała na obecnej sytuacji, a która straciła. Najbardziej imponujący wydaje się być wynik Heretics, bowiem francuska formacja awansowała przez ten czas aż o 48 szczebli w rankingu. Najbardziej w kość dostały za to najlepsze formacje na świecie, bowiem Astralis spadł najniżej w swojej historii od kilku lat.

Dziś ciężko jednoznacznie określić czy kiedy świat wróci do normy, to wraz z nim ranking HLTV. Mimo to, trzeba przyznać, iż cała sytuacja ma naprawdę spory wpływ na branżę esportu.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike