w

Który profesjonalny zawodnik zlikwidował najwięcej kurczaków podczas zawodów w CSGO?

Flusha pogromcą Counter-Strike’owych kurczaków. Zawodnik wyeliminował największą liczbę CS-owych pupili podczas ESL Pro League S11 Europe.


Kurczaki w Counter-Strike’u: Global Offensive są już niemal ikoną tej gry. Zaczęły pojawiać się na tylko na innych mapach i być częścią wystroju podczas wydarzeń specjalnych, np. Świąt Wielkanocy czy Halloween. Gracze z pasją je eliminują, co jest bardzo często widoczne również w trakcie profesjonalnych rozgrywek.

Analityczny serwis Scope postanowił sprawdzić, który z profesjonalnych zawodników FPS-a od Valve wyeliminował najwięcej kurczaków podczas ESL Pro League S11 Europe. Okazało się, że graczem tym jest Robin “flusha” Rönnquist.

Ze statystyk wynika, iż flusha likwidował 0.42 kurczaka na rundę.

Ze statystyk, które opublikowało Scope możemy dowiedzieć się, iż flusha zlikwidował 68 kurczaków, zatem 0.42 ptaka na rundę. Ogółem życie straciło 824 kuraków.

Drugą i trzecią pozycję tego jakże “chlubnego” rankingu zajął Freddy “KRIMZ” Johansson (45 kurczaków) oraz Emil “Magisk” Reif (33 kurczaki).

Takie statystyki zawsze są interesującą częścią profesjonalnych zawodów, mimo, iż nie odgrywają większej roli. Dzięki nim można co najwyżej stwierdzić jakie każdy z graczy ma podejście do gry. Może koncentracja na eliminacji kurczaków jest sposobem na uzyskanie umiejętności flushy? Kto wie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Counter Strike