w

Mołotow w CSGO rzucany z apartów na Mirage’u może odbić się od vana i do nich wrócić

Ten gracz nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji. Mołotow odbił się od vana w taki sposób, że ponownie wleciał do apartów na Mirage’u w CSGO.


Jeden z członków społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive opublikował serwisie Reddit interesujący materiał. Pokazuje on w jaki sposób NIE POWINNO się rzucać mołotowów na vana. Nagranie pokazuje, że pojazd stojący na BS-ie B jest tak zbudowany, iż granaty mogą odbijać się od niego w nieoczekiwany sposób.

W jaki sposób mołotow rzucony na vana poskutkował przegraną rundą dla rzucającego?

Jak możemy zobaczyć na poniższym nagraniu – ekipa atakująca postanowiła zraszować bombsite B. Jeden z graczy rzucił mołotowa na vana, ponieważ właśnie w tym miejscu czai się wielu przeciwników. Granat odbił się od vana… i ponownie wpadł do apartów. Ogień ten znacząco wpłynął na porażkę terrorystów, ponieważ niektórzy gracze stracili w nim sporą ilość punktów życia.

Cała sytuacja z powyższego materiału będzie przestrogą dla każdego gracza, który ją zobaczy. Wygląda na to, że mołotowy na vana powinno się rzucać ze skupieniem i dokładnością, ponieważ niedopilnowania tej kwestii może poskutkować przegraną rundą.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike