w

Najlepsze demo Overwatch w historii CSGO. Przepięknie wszystko na nim widać

System Overwatch jest jednym z podstawowych sposobów Valve na walkę z cheaterami i osobami utrudniającymi grę w CS:GO.


Overwatch jest jedną z tych rzeczy, która była bardzo dobrym pomysłem, za który trzeba Valve pochwalić. Nie jest to rozwiązanie idealne i nadal boryka się z kilkoma problemami, ale sam zamysł jest naprawdę dobry.

Od czasu do czasu Overwatch ma jednak różnego rodzaju błędy, związane często z kwestiami typowo sieciowymi. Jednym z nich podzielił się użytkownik Reddita o nicku “Alireza_GM”.

Demo, które wiele wyjaśnia

Dlaczego to konkretne demo stało się dzisiaj popularne? Wszystko zaczyna się standardowo, następnie kilkadziesiąt sekund “rozgrywki” i ekran z werdyktem. Jest w tym wszystkim jeden problem.

Żarty żartami, ale co w takiej sytuacji można zrobić? Restartowanie komputera nie zadziała. Można jednak sobie z tym całkiem sprawnie poradzić używając “wireshark”. Wystarczy sprawdzić swój ruch sieciowy i namierzyć demo ręcznie.

Program teoretycznie jest bezpieczny i nie ma za niego VAC bana, ale zawsze lepiej uważać. Teoretycznie nie ma to wpływu na pliki, ale VAC już nie jeden raz banował za coś, co było kompletnie niegroźne.