w

NEO i TaZ planują odtworzyć Złotą Piątkę w CSGO? Tajemnicze ogłoszenie już za kilka dni

Czy NEO i TaZ planują odtworzyć legendarną na międzynarodowej scenie polską Złotą Piątkę? To wydaje się bardzo prawdpodobne.


Jeśli chodzi o kondycję polskiej sceny esportowej w ostatnich kilku miesiącach, a nawet latach możemy powiedzieć bardzo dużo… ale wystarczy tylko – jest źle. Fani polskiego Counter-Strike’a pragną, by powróciły czasy Złotej Piątki, gdy Polska miała swoich reprezentantów na największych wydarzeniach esportowych świata. Czy NEO i TaZ również tego zapragnęli?

Wczoraj niemal o równej godzinie zarówno Filip „NEO” Kubski, jak i Wiktor „TaZ” Wojtas opublikowali w mediach społecznościowych ten sam, tajemniczy wpis. Zawiera on wyłącznie nagranie i w przypadku NEO tytuł – „Już czas”. Oznacza to, że zawodnicy planują wspólną przyszłość.

Jakie zamiary mają polskie legendy Counter-Strike’a: Global Offensive?

Nie wiadomo jakie plany mają polscy zawodnicy. Pewne jest już, iż planują oni wspólne przedsięwzięcie, ponieważ oboje opublikowali identyczny materiał w tym samym czasie. Według wielu opinii planują oni odtworzyć Złotą Piątkę z innymi zawodnikami, jednak nie wiadomo ile w tym prawdy.

Po poniższym materiale dowiadujemy się, że w więcej informacji zostaniemy wtajemniczeni już za niespełna tydzień, bo 18 maja.

W najbliższym czasie warto obserwować profile społecznościowe polskich zawodników. Za ich pośrednictwem być może uzyskamy jeszcze więcej informacji.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike