w

Nietypowa historia zdjęcia polskiego gracza CSGO na HLTV “To nie moje ciało, nawet nie wiem, kto to jest”

https://www.twitch.tv/michucs_go

Profesjonalni zawodnicy zazwyczaj mają szerokie portfolio, jeżeli chodzi o swoje zdjęcia. Czasami jednak za tymi zdjęciami kryją się ciekawe historie.


MICHU, jeden z polskich, profesjonalnych graczy CS:GO podczas swojego streama opowiedział, jak wygląda sytuacja z jego zdjęciem na HLTV. Okazuje się, że kryje się za nim coś więcej, niż prosta sesja zdjęciowa.

Tego typu zabiegi czasem faktycznie się zdarzają, tutaj jednak zdjęcie nie dość, że jest stare, to użyto w ogóle innego ciała, by jakoś to wyglądało. O co dokładnie z tym chodzi?

Historia zdjęcia gracza CS:GO

24-letni gracz EG został zapytany podczas swojego streama na Twitchu o to, kiedy pojawi się jego nowe zdjęcie na HLTV, największym serwisie poświęconym CS:GO.

Okazuje się, że odpowiedź jest ciekawsza, niż można by było się tego spodziewać. Zdjęcie gracza tak naprawdę jest jego głową, doklejoną do zupełnie innej osoby.

(…) bo to co jest teraz, to jest tak: Nie moje ciało, wklejone kogoś z EG, nawet nie wiem, kto to jest, ale na pewno ktoś grubszy ode mnie, bardziej zbity, więc już mi to nie pasuje, bo to nie jestem ja. Do tego wklejona jest moja twarz ze zdjęcia chyba z 2017 roku, albo 2018, gdzie wyglądam, jakbym no nie był w najlepszym stanie i do tego po 3 imprezach z rzędu (…)

Klip: https://www.twitch.tv/michucs_go

@HLTV

Zdjęcie prawdopodobnie zostanie zmienione, natomiast trudno po nim poznać, że coś jest nie tak, przynajmniej bez przyglądania się.