w

Niezwykle skuteczny smoke Stewiego2K, który przyda się każdemu graczowi CSGO

Stewie2K zaproponował interesującego smoke’a dla strony broniącej na Overpassie. Jest niezwykle skuteczny.


Profesjonalni gracze Counter-Strike’a: Global Offensive czasami podczas przeróżnych transmisji oraz meczów zdradzają swoje taktyki i granaty.

Te bardzo często są niezwykle ciekawe i przede wszystkim bardzo skuteczne. Świetnym przykładem jest tutaj smoke Stewiego2K, czyli amerykańskiego zawodnika Team Liquid.

Jak prezentuje się smoke zawodnika Liquid?

Na poniższym materiale można zobaczyć jak wygląda smoke i w jaki sposób należy go wykonać. Jego prawidłowe rzucenie raczej nie jest trudne, dlatego warto się nauczyć tego granatu. Ponadto posiada on mnóstwo innych zalet, które skutecznie mogą nam pomóc obronić bombsite B przed przeciwnikami.

Dlaczego ten smoke jest tak skuteczny?

Aby odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego ten sposób naprawdę skuteczny – należy przyjrzeć się, jak wygląda po wybuchu:

Dym kończy się praktycznie w miejscu, w którym kończy się tunel. Dzięki temu oponenci chcący stamtąd wybiec dadzą się szybciej zauważyć osobom stojącym przed smokiem. Pozwoli to zdecydowanie szybciej zareagować na ataki ze strony monstera i o wiele łatwiej je zneutralizować.

Sporym atutem tego granatu jest fakt, że jest on rzucany z łatwo dostępnego miejscu na początku rundy. W związku z tym antyterrorysta może go rzucać niemal w każdej rundzie.