Nowa aktualizacja w CSGO osłabia pingowanie, naprawia błąd z krokami i więcej

Counter Strike

Reklama

Do CS:GO wprowadzono nową aktualizację. Ta przynosi jedną, bardzo ważną zmianę w kwestii pingów.


Ostatnio wiele mówiło się o pingach i o tym, że nie działają one zbyt dobrze. Chodziło głównie o możliwość podglądania przeciwników znajdujących się za ścianą. Pingami można było spokojnie sprawdzić, czy za rogiem ktoś się nie chowa. Jak to wyglądało?

Video

Przez graczy było to nazywane „legalnym WH” i trudno się z tym nie zgodzić. To właśnie dlatego Valve nie chcąc się dłużej bawić w znajdowanie takich lokacji, po prostu wyłączyło możliwość wskazywania przeciwników.

Reklama

Nowa aktualizacja usuwa możliwość pingowania przeciwników

Reklama

Jak czytamy w oficjalnym opisie patcha:

„Pingi nie zaznaczają już graczy. Eliminuje to wszelkie przypadki ujawniania ukrytego przeciwnika.”

Valve ewidentnie zaczęło słuchać społeczności, bo choć wyłączenie pingów graczy można uznać za kontrowersyjne, to naprawienie kroków już kompletnie nie. Przypomnijmy, że jakiś czas temu zrobiło się głośno o błędzie z krokami:

Video

To według opisu zostało naprawione i działa już poprawnie. Trzeba przyznać, że jak na Valve, jest to reakcja natychmiastowa. Oprócz tego poprawiono efekty wizualne i wprowadzono pomniejsze poprawki.

Standardowo również pojawiło się całkiem sporo zmian na kilku mapach. Tym razem dotknęły one Anubis, Engage, Apollo i Frostbite.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej