w ,

Pasha jeszcze przed walką z Owcą dostał propozycję od zawodnika Fame MMA “To ja zapraszam”

Pasha dostawał różnego rodzaju propozycje. Pytanie tylko, czy ta konkretna dalej jest aktualna i czy Jarek będzie zainteresowany podjęciem wyzwania.


Pojedynek Pashy z Owcą na długo pozostanie w pamięci ludzi związanych ze światem esportu. Jarek pokazał się z bardzo dobrej strony, po raz kolejny pokazując, że jest naprawdę wszechstronnie uzdolniony.

Nie było wątpliwości, że jego walka stanie się bardzo medialna. Dlatego nie dziwi fakt, że jeszcze przed nią Pasha dostał propozycję od zawodnika występującego obecnie w federacji Fame MMA.

Od kogo Pasha dostał propozycję?

Na jednym z filmów z ważenia pojawiła się bardzo ciekawa propozycja. Chodzi tutaj konkretnie o vlog Arkadiusza Tańculi, który występuje w tym momencie w Fame MMA. Rozmawiał on z Pashą i rzucił:

Słuchaj, no to jakbyś ten, to ja zapraszam. Ile ważysz?

88 – odpowiada Pasha

No, to ja 86 ważę, to możemy… Możemy zawalczyć w MMA.

Pasha był w trakcie przeprowadzania wywiadu, a ponieważ było to przed walką, wokół masa osób, to nie pojawiła się żadna deklaracja ani konkretna odpowiedź. Trudno powiedzieć, czy faktycznie coś z tego będzie i czy w ogóle możemy się czegoś spodziewać.

Mowa tutaj przecież o innej federacji – choć w przeszłości zawodnicy zmieniali “barwy” i nie było z tym większego problemu. Pytanie tylko, jak wygląda kontrakt Pashy i Arkadiusza Tańculi, i czy Jarek będzie w ogóle zainteresowany.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Counter Strike