w

Pasha, legenda polskiego CSGO: “Czy to nie jest piękne? My dreams come true my friend”

Pasha jest zdecydowanie jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w świecie gamingu.


Pasha zajmuje się nie tylko graniem, czy streamowaniem. Jest także odpowiedzialny za projekt Pasha Gaming School i Pasha Gaming Camp, w ramach którego organizowane są obozy esportowo-sportowe. I to właśnie na połączeniu tych dwóch światów zależało Pashy najbardziej.

Zawodnik CS:GO bezpośrednio łączy granie na komputerze z wysiłkiem fizycznym i doskonale to widać na nagraniach z jego obozu. Zazwyczaj tego typu obozy skupiają się na graniu i prezentach, tutaj jest inaczej.

“My dreams come true my friend”

Na nagraniach z Instagrama widać, że młodzi gracze nie tylko mają do dyspozycji komputery, ale także zajęcia sportowe. Taki widok na pewno robi wrażenie nawet w momencie, w którym nie jesteście kompletnie zainteresowani obozami.

Klip: https://www.instagram.com/stories/pashagamingcamp

Pasha widząc, jak młodzi gracze mówi o połączeniu świata esportowego z tym sportowym. Zawodnik wielokrotnie w swojej karierze powtarzał, że sprawność fizyczna jest bardzo ważna, nawet przy graniu w gry.

Klip: https://www.instagram.com/stories/pashagamingcamp

Obozów tego typu w Polsce jest coraz więcej i bardzo dobrze. W naszym kraju wiele mówi się o szkoleniu tych najmłodszych graczy, natomiast mało kto faktycznie się za to zabiera i to w tak profesjonalny sposób.