w

Pasha zaskakuje wszystkich i dołącza do Team Liquid. Jak będzie jego rola w organizacji?

Pasha mocno zaskoczył cały esportowy świat swoim wczorajszym ogłoszeniem.


Jarek znany jest głównie jako niesamowita osobowość i świetny gracz Counter Strike’a. Od dłuższego czasu gracz był stosunkowo mało aktywny, a najczęściej można było go zobaczyć na streamach.

Tymczasem świat obiegła potwierdzona już informacja o tym, że Pasha zasili szeregi Team Liquid, jednej z najbardziej rozpoznawalnych organizacji na świecie.

Pasha w Team Liquid

Można się domyślać, że Pasha nie będzie pełnił roli aktywnego gracza, a kogoś obok zespołu, kto pomoże w działaniu organizacji i powrotu do korzeni.

“Cieszymy się, że będzie nas wspierać a jego mocne strony i będą przykładem dla naszych graczy w mentalnym aspekcie ich gry. Pashabiceps reprezentuje powrót do naszych europejskich korzeni, gdzie budujemy naszą drużynę, a Pashabiceps jest na czele tej inicjatywy.”

Na pewno jest to bardzo dobry ruch dla Pashy, który może w ten sposób trochę powrócić do tego esportowego świata. Po reakcjach w ogłoszeniu widać, że wiele osób czekało na podobny ruch i możliwość śledzenia poczynań Papito.

I choć wiele osób wprost śmieje się z polskiej sceny CS:GO, to takie momenty przypominają, że jednak w naszym kraju można wiele osiągnąć.