w

PashaBiceps zawalczy na Fame MMA. Z kim według Boxdela mogłaby być zestawiona legenda CSGO?

PashaBiceps zawalczy w przyszłości na gali Fame MMA. Boxdel potwierdził to podczas transmisji na żywo.


Gala Fame MMA miała już za sobą 11 edycji i przez ten okres zdążyła zdobyć nie tylko ogromny rozgłos, ale również całą masę fanów. Nie dziwi więc fakt, że ciągle pojawiają się popularne osoby, które chcą wziąć czynny udział w wydarzeniu.

Jedną z takich osób jest Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, który wielokrotnie zdradzał już, że chciałby zawalczyć na Fame MMA. Okazuje się, że jest to bardzo prawdopodobne, a nawet powinno mieć miejsce.

„Czy widzicie w Fame pasheBiceps?”

Jeden z widzów zapytał Boxdela, czy organizatorzy widzą na gali miejsce dla pashyBicepsa. Ten oczywiście odpowiedział, że jak najbardziej i chcieliby, aby Jarząbkowski został zakontraktowany. W chwili obecnej jednak największy problem stanowią niezupełnie sprawne plecy legendy CS:GO, jednak jest on w trakcie ich rehabilitacji.

Video

Nie wiadomo, kiedy pashaBiceps pojawi się na Fame MMA, jednak wiele wskazuje na to, że wcześniej czy później fani będą mogli zobaczyć, jak walczy. Według Boxdela przeciwnikiem Jarka mógłby zostać chociażby Popek, lecz w chwili obecnej nic nie jest pewne.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike