w

Polacy narzekają na wysoką cenę przepustki w CSGO. Czy cena może się obniżyć?

Polscy gracze po raz kolejny mają problem, jeżeli chodzi o cenę przepustki do nowej operacji.


Wczoraj do CS:GO wprowadzono nową operację o nazwie Broken Fang. Szybko okazało się, że choć zawiera mnóstwo nowości, to ponownie kosztuje dość dużo. Cena jest taka sama, jak przy Shattered Web, więc można się było spodziewać wielu krytycznych głosów.

Cena przepustki wynosi w tym momencie 59.99 złotych, co według niektórych jest zbyt dużą ilością pieniędzy jak na produkcję, którą już kiedyś kupili.

Czy będzie obniżka cen Broken Fang?

Główne zarzuty dotyczą tego, że w odróżnieniu od Shattered Web bez kupienia przepustki nie da się tak naprawdę kompletnie skorzystać z tego, co wprowadza operacja. Druga sprawa to “otwarcie drogi cheaterom”. Jeżeli ktoś nie kupi Broken Fang, to faktycznie może poczuć mocny napływ oszustów.

Jeżeli komuś naprawdę szkoda pieniędzy, to zawsze może trochę poczekać. Nie jest to nic pewnego, ale Valve może obniżyć cenę przepustki za kilka tygodni. Przypomnijmy, że przy Shattered Web po 12 tygodniach zmniejszono cenę o 40%. Wówczas można było kupić operację za 33.99 złotych, co już dla wielu osób brzmiało zdecydowanie rozsądniej.

Czy coś się wtedy traci? Raczej nie, choć oczywiście trzeba wówczas nadrabiać zaległości w misjach, jest też mniej czasu na cieszenie się nowościami. Z drugiej strony 40% to spora obniżka, na którą na pewno wiele osób poczeka.