Poznaliśmy datę premiery Counter Strike 2? To może być dokładnie ten dzień

Counter Strike

Reklama

Według teorii graczy CS:GO, data wydania Counter Strike 2 może być bardziej oczywista, niż się wydaje.


Ta teoria pojawiała się już w przeszłości, więc dla wielu osób nie będzie jakimś wielkim zaskoczeniem. Warto jednak podkreślić, że nie jest to żadna oficjalna informacja, a bardziej domysły społeczności.

I tak, według graczy Counter Strike 2 miałby wyjść jeszcze w sierpniu. Zgadzałoby się to z komunikatami samego Valve, które wskazywało, że „dwójki” należy się spodziewać gdzieś w okolicach lata.

Counter Strike 2 – premiera

Reklama

Jeżeli rzeczywiście gracze mają rację, to CS2 powinien mieć premierę za chwilę, bo 21 sierpnia. Dokładnie wtedy, gdy na Steamie zawitał CS:GO.

Reklama

Jak najbardziej ma to sens, ale nie jest poparte żadnym dowodem. To po prostu się zgadza z tym, co komunikowało Valve. 21 sierpnia miałoby też wymiar historyczny, byłoby to wprost nawiązanie do CS:GO.

Ale czy tak będzie? Tego nie wiadomo. Valve może planować jedno, a życie drugie. Po przykładzie chociażby Fortnite widać, że czasem życie płata psikusy i deweloperzy w ostatnim momencie, na ostatniej prostej muszą zmieniać swoje plany.

Jednocześnie ta premiera mogłaby być głośna, ale jakoś niespecjalnie jest. Głównie dlatego, że ludzie już od dłuższego czasu mają dostępy i wszyscy już w zasadzie wszystko widzieli. Czy to na streamach, czy samemu.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej