w

Prezentacja kolejnej mapy w CSGO tworzonym w 2D. Biuro wygląda obiecująco

CS:GO to unikalna produkcja, która niedługo może przejść spore zmiany. Tymczasem w społeczności powstaje bardzo ciekawy projekt, który nie tylko zmienia silnik, ale i perspektywę.


CS:GO niedługo może zmienić swój silnik na nowy Source 2. Gracze, którzy zakochali się w tytule Valve są jednak na tyle kreatywni, że trochę wyprzedzili developera. W efekcie od jakiegoś czasu powstaje gra o nazwie PolyStrike, która przenosi klasycznego Counter Strike’a do świata 2D.

Produkcja jest na ukończeniu, a swoją premierę ma mieć 31 marca 2020, także już naprawdę niedługo. Gra będzie zupełnie za darmo.

Nowe biuro w Polystrike. CSGO w 2D

Twórcy chwalą się pracami nad nowym pomieszczeniem – biurem. Jak to wygląda?

Developerzy obiecują, że gracze będą mieli okazję na naprawdę fajną rywalizację i widać po społeczności CS:GO, że jest bardzo zainteresowana samym projektem. Gra ma funkcjonować jako modyfikacja do DOTA 2 i być kompletnie darmowa.

Premiera Polystrike już pod koniec marca bieżącego roku. Choć zapewne nie będzie to przełomowy tytuł, który zgarnie od razu miliony graczy, to jednak stanowi fajną ciekawostkę. Pewnie wiele osób go sprawdzi z samej ciekawości.