w ,

Profesjonalny gracz CSGO nagrał i udostępnił film 18+ ze streamerką Twitch bez jej zgody

Jeden z profesjonalnych graczy CS:GO miał nagrać i potem udostępnić film 18+ z jedną ze streamerek.


Streamerka, znana jako Elfa, opowiedziała w mediach społecznościowych swoją historię, wskazując, że jeden z profesjonalnych graczy CS:GO nagrał film z nią w roli głównej bez jej wiedzy. Film ten miał być później udostępniony innym, na co Elfa posiada dowody.

Elfa zdecydowała się opowiedzieć o tym w celu ostrzeżenia innych dziewczyn działających w tym środowisku, które tak samo jak ona mogą być zbyt ufne.

Film 18+ ze streamerką

Lincoln „fnx” Lau jest brazylijskim graczem CS:GO, który obecnie reprezentuje organizację Imperial Esports. Renata „Elfa” Schozen zarzuciła mu, że wykorzystując sytuację, nagrał jej plecy i dolną część ciała bez jej wiedzy, a następnie udostępnił to znajomym.

Gracz miał być oparciem po zerwaniu z poprzednim chłopakiem. Streamerka była przez kilka dni u jego rodziny, jakiś czas później zostali parą.

Jak to zwykle bywa, niewiele czasu upłynęło, zanim film się znalazł. W mediach społecznościowych opublikowano jedno ujęcie na potwierdzenie tej historii.

Streamerka ma charakterystyczne tatuaże, więc rozpoznanie jej nie było zbyt trudne dla osób, które doskonale ją znają. Sytuacja będzie miała prawdopodobnie swój ciąg dalszy, bowiem już teraz odzywają się osoby, które oferują w tym wszystkim swoją pomoc.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike