w

Przez CSGO ponownie przeszła spora fala banów, usuwając tym samym następnych cheaterów

Kolejna fala banów w Counter Strike: Global Offensive.


CS:GO na bieżąco rozwiązuje problem z osobami, które decydują się oszukiwać. Każda fala banów oznacza aktualizację narzędzia wykrywającego kolejne cheaty. Po ostatnich informacjach wydawało się, że te fale będą rzadsze, ale póki co nadal mają miejsce w normalnych odstępach czasu.

Cheaterzy nadal nie śpią i dalej próbują zakładać nowe konta. Tym razem nie ma żadnych wiadomości o jakichś kilkuletnich kontach, więc prawdopodobnie ta konkretna fala dotyka świeżych osób, które dopiero zaczynają.

Rozdano bany na CS’a

Grając turniejówki w jednym z najpopularniejszych gier FPS od Valve, łatwo jest natknąć się na kogoś, kogo nie cieszy pokazywanie swoich umiejętności, a oszukiwanie. Problem istnieje od wielu lat i twórcy nie są w stanie go skutecznie rozwiązać.

W teorii te fale pomagają, ale następnego, albo i nawet tego samego dnia można ponownie trafić na cheaterów. Z resztą, przy ponad milionie graczy w peakach trudno powiedzieć, by 2 tysiące banów było jakkolwiek odczuwalne.

Łącznie poleciało prawie 200 VACów. Doliczyć do tego można także rozdane bany w grze. Tych było zdecydowanie więcej i dostęp do CSa straciło 2284 graczy. Od kiedy tytuł stał się darmowy, na serwerach zaroiło się od cheaterów. Nie tracą oni przecież pieniędzy, więc więcej osób decyduje się na zainstalowanie nielegalnego oprogramowania i tym samym uprzykrza grę innym.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike