w

S1mple bezlitosnie odpowiada, kto zaimponował mu w fazie grupowej do Majora CSGO

Faza grupowa do Majora CSGO dobiega końca. Czy jednak dotychczas nikomu nie udało się zabłysnąć?


Challengers Stage do Majora w Stockholmie niemalże dobiega końca. Rozgrywki toczyć się będą do jutra, zatem każdy, biorący udział zawodnik, miał szansę się wykazać. Wydawałoby się, że sporo meczy zbudziło niemałe emocje na widzach, lecz okazuje się, iż podczas ich trwania żadnemu graczowi nie udało się zabłysnąć umiejętnościami… a przynajmniej w opinii s1mple.

Nikt nie zrobił wrażenia na s1mple podczas Challengers Stage?

S1mple dość aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Na jednym z nich postanowił odpowiedzieć na parę pytań swoich fanów, a jednym z nich było:

Kto zrobił na tobie wrażenie podczas fazy grupowej?

Ukraiński zawodnik odpowiedział na to pytanie w bardzo krótki i jednocześnie brutalny sposób, a mianowicie – “nikt”.

Świetnymi wynikami cieszyła się chociażby drużyna Entropiq, czyli były skład Winstrike, który od paru miesięcy radzi sobie naprawdę nieźle. Warto również dodać, że jednym z najlepszych zawodników dotychczas w Challengers Stage jest El1an, będący członkiem wcześniej wspomnianej drużyny z Rosji.

Tak czy inaczej s1mple raczej nie został zaskoczony umiejętnościami żadnego z graczy. Z drugiej strony nie jest to dużym zaskoczeniem, ponieważ jego formacja jest głównym faworytem do zwycięstwa w Majorze.