w

S1mple daje CSGO propozycję nie do odrzucenia. Śmiechem, żartem, ale ma to sens

Najwięksi deweloperzy gier wiedzą, że czasem do głosu warto dopuścić nie tylko swoich pracowników, ale także graczy.


Najpopularniejsze gry sieciowe otwarcie przyznają, że korzystają z pomocy profesjonalnych graczy. Jednym wychodzi to lepiej, innym gorzej. Dobry balans zachowuje w tym wszystkim League of Legends, natomiast beznadziejny chociażby Overwatch. Blizzard zrobił wszystko pod profesjonalistów i obecnie musi kombinować, jak w ogóle zachęcić ludzi do OW2.

Valve nie korzysta z pomocy graczy, a przynajmniej nie dzieje się to oficjalnie. Dlatego S1mple, gracz uważany za najlepszego na świecie, wyszedł do Valve z propozycją.

Propozycja S1mple do Valve

S1mple napisał prosto, chce kilku milionów i zrobi CS:GO znacznie lepszą grą, w której ludzie naprawdę będą się dobrze bawić – nawet ci, którzy logują się do niej tylko raz na jakiś czas. Oczywiście szanse na to, że Valve podejmie rękawicę, są małe, ale jednak jakieś są.

Społeczność wielokrotnie pokazywała, że ma lepsze pomysły od samego Valve, że umie naprawiać błędy na własną rękę, że wystarczy zacząć jej słuchać i częściej wprowadzać jakieś nowości. Gdyby S1mple faktycznie dostał taki budżet, to mogłoby się to skończyć bardzo ciekawie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Counter Strike