w

S1mple spotkał się z mamą po raz pierwszy od kilku miesięcy. Wzruszenie gracza CSGO

W związku z całą sytuacją wokół Ukrainy i przez wzgląd na nietypowe zajęcie, S1mple spotkał się ze swoją mamą po raz pierwszy od IEM Katowice.


S1mple wielokrotnie podkreślał, jak bardzo zżyty jest ze swoimi rodzicami. Dlatego kilka miesięcy rozłąki było dla niego trudnym przeżyciem. Tak naprawdę gracz CS:GO nie widział się z rodzicami od Intel Extreme Masters w Katowicach.

Przypomnijmy, że było to w lutym 2022. Minęło więc kilka miesięcy od tego turnieju. Teraz S1mple miał okazję spotkać się z mamą na Malcie. Naturalnie nie ma z tego zbyt wielu nagrań, w końcu to spotkanie rodzinne.

Wzruszenie S1mple na nagraniu

Widać jednak dość dokładnie, że S1mple jest wzruszony. Klip z tego stał się szybko viralem i raczej nit trudno zrozumieć dlaczego. Bycie profesjonalnym zawodnikiem bywa bardzo trudne, jeżeli chodzi o relacje z najbliższymi.

Poświęcenie swojego życia graniu na najwyższym poziomie często wiąże się z ograniczonym kontaktem z rodziną, brakiem życiowej partnerki i trudnościami w utrzymaniu relacji na dłuższą metę. Podkreślają to praktycznie wszyscy, którzy dotarli na sam szczyt i to niezależnie od gry.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike