w

Skiny do kurczaków w CSGO to nie żart. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Osoby przeglądające pliki gry informują, że w Counter Strike 2 prawdopodobnie znajdą się skórki i inne przedmioty kosmetyczne dla „petów”.


To bardzo ciekawa informacja, która trochę trąci Fortnite’m, gdzie wszystko zaczęło się w pewnym momencie opierać o przedmioty kosmetyczne. Deweloperzy tak się na nich skupili, że zapomnieli o rozgrywce. Dzisiaj Fortnite jest o wiele niżej, jeżeli chodzi o oglądalność od CS:GO. Dane z ostatnich 30 dni:

Dlatego wiele osób niechętnie patrzy na informacje odnośnie skinów do kurczaków, które mogą, ale wcale nie muszą dać poczucie deweloperom, że warto iść w tym kierunku.

Skiny do petów, czy kurczaków w Counter Strike 2

Sami leakerzy piszą, by podchodzić do tego z odpowiednim dystansem. Fakty są takie, że w plikach znajdują się animacje dla petów. Z tym, że niekoniecznie wiadomo, czym te pety mogą być. To może być tak samo kurczak, jak i kompletnie nowy zwierzak pokroju psa.

Powstały animacje, są odwołania do skórek, a leakerzy pokazują, o co w tym wszystkim może chodzić:

Pety raczej nie będą miały większego znaczenia dla rozgrywki, choć kto wie. Jeżeli już, to będą to czysto kosmetyczne dodatki, niewpływające na nic. Gracze komentują, że o wiele bardziej woleliby rozszerzenie skinów do broni, niżeli dla kurczaków, ale cóż…

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike