w ,

Streamer CSGO zgolił brwi na Twitchu za blisko 100 tysięcy złotych. Niemal od razu zaczął tego żałować

Były profesjonalny gracz CS:GO podczas jednego z ostatnich streamów ogolił sobie nie tylko główę, ale również i brwi.


Just9n to były profesjonalny gracz CS:GO, który swoją karierę zakończył jeszcze w 2017 roku. Potem przerzucił się na Twitcha, gdzie obserwuje go ponad 430 tysięcy osób. Podczas jednej z ostatnich transmisji streamer dał się podpuścić swoim widzom.

Zaczęło się stosunkowo niewinnie. Po osiągnięciu 5 tysięcy subskrypcji streamer miał ogolić sobie głowę, co choć przyszło mu z trudnością, to zostało wykonane.

Z bujnej czupryny zostało coś, co Polacy doskonale znają sprzed kilku lat, kiedy to golenie sobie głowy było absolutnym szczytem “dymów”.

To był dopiero początek

Widzowie podbijali stawkę do momentu, w którym top donejtor zapłacił w sumie 25 tysięcy dolarów, by streamer zgolił również brwi. Po otrzymaniu blisko 100 tysięcy złotych Just9n zrozumiał, że żarty się skończyły. Najpierw dzwonił do Shrouda, potem szukał w sieci, czy brwi odrastają, aż w końcu je zgolił.

Oczywiście niemal natychmiast zaczął mocno żałować. Można by było pomyśleć, że skoro na Twitchu obserwuje go ponad 430 tysięcy osób, to ten konkretny stream przejdzie do historii. Klip ma co prawda ponad 20 tysięcy wyświetleń, ale tamtą transmisję oglądało… Niecałe 2 tysiące osób.

Nie był to więc wynik spektakularnie wysoki, a raczej przeciętny, żeby nie powiedzieć, że stosunkowo niski. Oczywiście w tym wszystkim nie liczyły się wyświetlenia, a kasa. 100 tysięcy złotych piechotą nie chodzi.