w

Świetna, klimatyczna grafika z CSGO stworzona przez jednego z graczy

Członek społeczności Counter-Strike’a stworzył niewiarygodnie dobrą grafikę w photoshopie.


Jeden z członków społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive pochwalił się w serwisie Reddit swoją pierwszą pracą w photoshopie. Grafika ta wcale nie wygląda na zrobioną przez amatora, co zauważyło zresztą wielu użytkowników amerykańskiego portalu.

Najbardziej zachwycający zdaje się być klimat tej pracy.

Spoglądając na grafikę poniżej odrazu możemy dostrzec, iż przedstawiony został Counter-Strike’owy pit na Duście 2. Najbardziej zachwyca jednak mroczny klimat, w jakim została stworzona ta praca. Oko cieszy również gra świateł, zwłaszcza czerwieni z umieszczonego po prawej stronie neonu. Mimo to, każdy z użytkowników znalazł na tej grafice coś innego godnego uwagi. Przykładowo TheJollyKacatka napisał:

Doceniam wybór r8 jako zapalony użytkowniky: to mój zakup w przypadku eko, do tej pory mam 10 000 zabójstw. Pasuje również do scenariusza apokalipsy – dodał.

Godne uwagi wydają się być również utwory muzyczne związane z Counter-Strike’iem, jednak na te moda przeminęła już jakiś czas temu. Teraz możemy zaobserwować, iż nadszedł czas CS-owych rysunków, malowideł oraz grafik.