w

Świetny Clutch profesjonalnego zawodnika podczas starcia G2 i mousesports w CSGO

Niesamowite headshoty huntera podczas sytuacji 1 vs 2 w meczu z mousesports. Gracz zdobył naprawdę ciężką rundę.


Podczas spotkania mousesports i G2 w ramach ESL Pro League Season 11 Europe doszło do niesamowitej sytuacji ze strony jednego z graczy francuskiej formacji. Nemanja „huNter-” Kovač pozostał w sytuacji 1 vs 2, natomiast jego rywalom do zwycięstwa brakło tylko jednego oczka.

Bośniak w imponujący sposób zlikwidował swoich przeciwników i zakończył rundę na korzyść jego drużyny. To niesamowite jaką zimną krew musiał zachować zawodnik, by w tak stresującej sytuacji, jaką jest wynik 15:10, zdołać tak skutecznie pokonać rywali.

Nawet komentatorzy byli zadziwieni całą sytuacją. To był ogromny pokaz umiejętności Bośniaka

Całą sytuacją byli zadziwieni nawet sami komentatorzy spotkania, którzy raczej nie spodziewali się takiego finału rundy. Zarówno casterów, jak i widzów najbardziej zachwycił drugi frag huntera, ponieważ został wykonany niemal w ruchu za pomocą jednej pestki.

Oczywiśie mousesports wykończyło całe spotkanie do końca i w kolejnej rundzie zakończyli oni spotkanie. Warto jednak zwrócić uwagę na statystyki Kovača, który uzyskał ratio 1.44, gdy jego koledzy z drużyny nie przekroczyli nawet 1.0.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike