w

Valve uczciło pamięć o zmarłym youtuberze, umieszczając jego logo na jednej z nowych map

CS:GO zaskakuje ilością easter eggów, jakie pojawiły się wraz z nową operacją Broken Fang.


To już kolejny easter egg, który tym razem nawiązuje do znanego youtubera, który zginął w tragicznym wypadku samochodowym. Trevor’ McSkillet’ Heitmann był jedną z trzech ofiar, które pożegnały się w życiem w 2018 roku.

McSkillet utrzymywał się między innymi z handlu skórkami, którego Valve później zakazało. Według wielu opinii to właśnie to było powodem problemów psychicznych Heitmanna, przez które prawdopodobnie spowodował wypadek.

Logo youtubera na jednej z nowych map

Logo 18-letniego youtubera zostało umieszczone na mapie Engage. Możemy je zobaczyć nie tylko na pojazdach, ale również w widocznym miejscu na ścianie fabryki. To kolejny easter egg, jaki pojawia się przy Broken Fang, tym razem niestety niesie za sobą smutną historię.

Normalnie prawdopodobnie nikt by tego nie zauważył, ale poprzednie sekrety sprawiły, że gracze zaczęli wszystko dokładnie przeszukiwać.

Na pewno jest to gest, który należy docenić. Nadal w sieci można znaleźć wiele opinii, że youtuber borykał się z problemami wywołanymi właśnie przez Counter Strike’a.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike