w

Valve zaszalało, jak nigdy. Nowy opis aktualizacji do CSGO ma całe 5 słów, co się zmieniło?

Dzisiaj w nocy do CS:GO weszła nowa aktualizacja.


Ostatnie aktualizacje były naprawdę ciekawe. Jeżeli nie wprowadzono niczego niesamowitego, to i tak w plikach znajdowało się coś, co elektryzowało całą społeczność. Na pewno kojarzycie te informacje o Source 2, różnych testach dodatkowych zmian etc.

Dzisiaj nie pojawiło się tak naprawdę nic oprócz tego, co napisało samo Valve. Wiadomo tyle, że deweloperzy coś testują, ale żeby to stwierdzić, nie potrzebujemy aktualizacji ważącej całe 20MB.

Co się zmieniło?

Co ciekawe, Valve wypuściło nawet opis aktualizacji. Trochę tylko zabawne, że instrukcja do pobrania jest dłuższa, niż sam opis. Ten bowiem brzmi:

„Liczne ulepszenia bezpieczeństwa i stabilności.”

Co z tego wynika? Bardzo możliwe, że jest to w jakiś sposób powiązane z ostatnimi aferami dotyczącymi wielu luk w zabezpieczeniach CS:GO, o czym informowaliśmy w tym artykule, natomiast nie zostało to w żaden sposób potwierdzone.

Kwestie stabilności mogłyby odnosić się do ostatnich problemów z rozbłyskiem, o czym również możecie przeczytać tutaj, ale również nie potwierdzono, że akurat o to chodziło. Czyli ostatecznie zostajemy z 20MB do pobrania i jedną wielką zagadką, jeżeli chodzi o „poprawki”.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike