w

Zmiana w kliencie CSGO, która ucieszy wszystkich graczy śledzących turnieje

Deweloperzy Valve do zakładki „Wydarzenia” postanowili dodać również zawody online.


Deweloperzy Counter-Strike’a: Global Offensive już jakiś czas temu postanowili stworzyć listę esportowych wydarzeń znajdującą się w grze. Niestety, spis ten obejmował wyłącznie turnieje odbywające się stacjonarnie w trybie LAN. Postanowiono to zmienić i dodano do zakładki również zawody online.

Deweloperzy cały czas wprowadzają do gry coś nowego.

Gabe Newell i spółka w ostatnim czasie zdają się słuchać społeczności i skupiać nawet na najmniejszych detalach. Należy przyznać, że dodanie zawodów online nie było najważniejszą rzeczą, o jaką prosiła społeczność graczy. Mimo to, deweloperzy zdają się starać i ostror pracują nad swoim tytułem.

Oczywiście pod postem informującym o tej subtelnej zmianie wylało się nieco negatywnych komentarzy, które sugerowały deweloperom choćby poprawienie deagle’a… I tu znów kolejne zaskoczenie, ponieważ 17 kwietnia do CS-a trafiła znacząca aktualizacja, o której informowaliśmy już na naszym portalu.

Zapewne już w najbliższym czasie będziemy mogli spodziewać się kolejnych zmian. Wydaje się, iż deweloperzy Valve zaczęli przykładać się do jednego ze swoich najważniejszych projektów.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike