w

Zwycięzcy finałowych rozgrywek CSGO Tarczyński ChampionChips wygrali 5000 zł w… kabanosach

Zwycięzcy turnieju zorganizowanego przez markę Tarczyński otrzymali nagrodę 5000 zł w kabanosach.


@Aktualizacja

Osoby zajmujące się administracją turnieju dementują informacje jednego z graczy o tym, że miał on otrzymać kabanosy. Nagrodami w turnieju był między innymi 4-dniowy bootcapm szkoleniowy oraz nagrody rzeczowe o wartości 5 tysięcy złotych. Nagrodami są “sample” od marki Tarczyński, natomiast nie chodzi tutaj o kabanosy, a o inne produkty.

“Luz” od którego pochodzi informacja o kabanosach miał doskonale wiedzieć, że nagrody są rzeczowe, a nie pieniężne.

Oryginalna treść arykułu:

Tarczyński, czyli marka zajmująca się produkcją przekąsek mięsnych w swojej historii nierzadko organizowała wydarzenia esportowe i angażowała się w branżę gamingu. W ubiegłym miesiącu zorganizowała swój własny turniej w Counter-Strike’u: Global Offensive – Tarczyński ChampionChips.

2 sierpnia miały miejsce rozgrywki finałowe, w wyniku których zwyciężyła ekipa Macieja “Luza” Bugaja. Jak się okazało zawodnicy w nagrodę otrzymali 5000 zł w… kabanosach.

5000zł w kabanosach, czyli kilkaset paczek do odebrania

Maciej “Luz” Bugaj w mediach społecznościowych napisał post, w którym pyta swoich obserwujących, czy ci mają pomysł co mógłby zrobić z kabanosami za 5000 zł. Biorąc pod uwagę, iż paczka wieprzowych kabanosów Tarczyńskiego o masie 385 gram kosztuje 12,99 zł można wyliczyć, że wygrani otrzymają ok. 151 kg mięsa.

Reakcje społeczności? Bardzo różne. Jedni się śmieją, inni wspominają, że można by było się dogadać z jakimś sklepem mięsnym i w ten sposób “wyciągnąć” z tego jakiekolwiek pieniądze.

Sytuacja dość niespotykana i mało kto się spodziewał, że zawodnicy nie dostaną fizycznie pieniędzy, a kilkaset paczek kabanosów.