w

Fame MMA o swojej nowej konkurencji FFF!

Niewiele osób wie, ale w świecie walk powstała nowa federacja o nazwie FFF, stojąca jako bezpośrednia konkurencja Fame MMA.


Fame MMA odniosło ogromny sukces. 3 gale zorganizowane, 4 w planach. Stąd nie dziwi fakt, że kolejne osoby próbują zrobić coś podobnego, a przynajmniej w podobnym klimacie.

FFF to nie walki youtuberów, ale tak samo reklamują swoją działalność jako tzw. Freak Fight. To sprawia, że jest to bezpośrednia konkurencja Fame MMA.

Wojtek Gola o FFF

Podczas konferencji Fame MMA, Wojtek Gola otrzymał pytanie o FFF. Zobaczcie, co odpowiedział:

Wiemy, że sukces nie lubi pustki (…) Cieszymy się, że nasza organizacja cieszy się tak dużym uznaniem i została doceniona również przez innych, że inni też chcą się spróbować (…) nie ukrywam, że jest to jakaś konkurencja, aczkolwiek będziemy się jej przyglądali i zobaczymy, jak to wyjdzie.

Włodarze Fame MMA tak naprawdę nie wyglądają na zbyt przejętych. FFF celuje w trochę innych odbiorców, w trochę inny sposób (przynajmniej obecnie). Jest to też wielokrotnie mniejsza organizacja, choć nazwiska wydawałoby się są duże. W klatce FFF zobaczymy Trybsona, czy Najmana.

DołączObserwuj
Więcej z Fame MMA