w

Ochroniarz Kruszwila pobił L-Pro! Film z zajścia!

Reklama

Okazuje się, że ten konflikt bardzo mocno eskalował. Doszło nawet do pobicia.

Reklama

Na Fame MMA 5 ma odbyć się walka Kubańczyka (zwanego ochroniarzem Kruszwila) z L-Pro. Dzisiaj wiemy, że pomiędzy nimi jest coś więcej do wyjaśnienia, niż tylko konflikt producenta z Kamerzystą.

Wszystko zaczęło się właśnie od tej dwójki. Producent twierdzi, że Kamerzysta go oszukał podczas nagrywania płyty. Youtuber miał przeliczyć sobie wszystko i postanowić wydać płytę samemu.

Kubańczyk pobił L-Pro

Do sieci trafił film, na którym widzimy, jak ochroniarz Kruszwila siedzi na L-Pro i okłada go po twarzy. Całe zajście miało mieć miejsce jeszcze w czerwcu, jednak dopiero teraz w internecie pojawił się film.

„Mam swoje zasady z podwórka i konflikty wolę wyjaśniać na osiedlu, ale jak chcesz obskoczyć wpi*rdol dla fejmu i atencji jeszcze raz to zawalczymy w klatce” – czytamy z filmu.

Panowanie będą mieli co wyjaśniać. Według części osób zostało to ustawione w obliczu nadchodzącej walki na Fame MMA 5 i faktycznie może coś w tym być.

Ich konflikt zdaje się jednak prawdziwy, ciągnie się już dłuższy czas, co widać było po obrzucaniu się błotem w każdym możliwym miejscu w sieci.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fame MMA