w

10 sezon w Fortnite – Kiedy, karnet bojowy i zmiany mapy!

Fanpage Grupa
GRAFIKI: EPIC GAMES

10 sezon w Fortnite zbliża się wielkimi krokami. Postanowiliśmy zebrać wszystko, co powinniście o nim wiedzieć jeszcze przed oficjalnymi zapowiedziami!


9 sezon dobiega końca. Gracze coraz częściej myślą o 10 sezonie, który zostanie zapowiedziany już bardzo niedługo. Co więc powinniście o nim wiedzieć?

Kiedy 10 sezon w Fortnite?

10 sezon w Fortnite rozpocznie się już 1 sierpnia. W tych okolicach spodziewamy się zagęszczenia akcji. Od dzisiaj wiadomo, że event związany z końcem 9 sezonu rozpocznie się już za tydzień.

W grze pojawiło się rano odliczanie, które nie może oznaczać niczego innego, jak tylko kolejnego wydarzenia.

Czyli kumulacja wydarzeń powinna zacząć się od najbliższej soboty (20.07.2019). Trudno jednak powiedzieć, co dokładnie się stanie.

Cattus vs Doggus

Na pewno wszyscy czekamy na starcie potworta z gigantycznym robotem. Przypomnijmy, że w Elektrowni Ciśnieniowej powstanie wielki robot. Według teorii graczy ma zawalczyć z potworem ze Srogiego Szczytu.

Budowa robota zakończy się 14.07.2019. Sęk w tym, że nadal nie ma głowy. Epic Games będzie miało jeszcze 6 dni, by dodać ją od plików i ostatecznie ukończyć budowę.

Karnet bojowy na 10 sezon w Fortnite

Obecnie nie wiadomo nic o nowym karnecie. Prawdopodobnie nie będzie można go dostać za darmo, choć nie jest to potwierdzone. Przypomnijmy, że w przeszłości mieliśmy jeden karnet w zamian za wykonanie wyzwań.

Motyw karnetu powinniśmy poznać kilka dni przed startem sezonu. Zawsze pojawiają się zapowiedzi w postaci grafik, podobnie powinno być także tym razem.

MOTYW PRZEWODNI 9 SEZONU W FORTNITE

Zmiany na mapie

Obecnie nie ma żadnych większych oznak ewentualnych zmian na mapie. Jedyne co wiadomo z plików (i nie zostało potwierdzone) to zniszczenie statuy na Neo-Wykrzywionych. Możliwe, że ponownie ta miejscówka zostanie zmieniona.

Pozostaje czekać!

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite