w

15 najbardziej spoconych skinów w Fortnite. Dlaczego to akurat te skórki?

Które skiny najczęściej i najłatwiej spotkać w Fortnite i jakie osoby nimi grają?


W Fortnite jest cała masa różnych skórek. Jedne są o wiele popularniejsze, drugich praktycznie nikt nie używa i dawno o nich zapomniał. Przy wyborze skina nie wszyscy kierują się estetyką, czy tym, że coś faktycznie im się podoba.

W społeczności gamingowej przyjęło się, że graczy, którzy w każdym meczu zachowują się tak, jakby grali finały World Cupa, nazywa się „spoceńcami”. Takie osoby wybierają swoje skórki zazwyczaj ze względu na ich hitboxy czy wersje kolorystyczne. Dokładnie tak jest w przypadku kilku poniższych skinów, które w jedno miejsce zebrał youtuber „Top5Gaming”.

„Spocone” skiny w Fortnite

Blacklash

Wydana we wrześniu 2020 roku szybko została okrzyknięta jedną z najbardziej spoconych skórek w Fortnite. Szczególnie jej czarna wersja. Wszystko dlatego, że jest praktycznie niewidoczna w konkretnych miejscach.

Crystal

 

Kosztuje jedynie 800 VD i jest niezwykle popularna między innymi dzięki profesjonalnemu graczowi Bugha, który wygrał Puchar Świata (solo) w lipcu 2019 roku i bardzo często nią grał.

Dummy

Manekin do testów zderzeniowych stał się częstym widokiem w rękach utalentowanych graczy, jak na przykład Benjyfish. Przez to często uważany jest teraz jako idealny wybór dla tych, którzy pragną tylko wygrania gry. Warto wspomnieć, że wybierana jest głównie przez swój mały hitbox.

Siren

Kosztująca jedynie 1200 VD skórka również swoją sławę zawdzięcza profesjonalistom i agresywnej grze ludzi, którzy ją posiadają.

Diamond Diva

Szybka edycja, którą gracze chwalą się już na wyspie startowej, dobre budowanie, to jedne ze znaków rozpoznawczych tej spoconej skórki.

Dynamo

Przez długi czas dominowała scenę prosów i raczej nie trzeba jej przedstawiać. Zna ją każdy i jest na liście tryhardowych skórek większości graczy.

WildCat

Można ją było dostać tylko przy zakupie specjalnej edycji Nintendo Switch, dlatego mało osób ją ma, ale posiadacze jej charakteryzują się wysokim skillem i chęcią wygranej za wszelką cenę.

Focus

Jak sama nazwa wskazuje, użytkownicy jej zawsze będą skupieni na wygranej.

Jolly Jammer

Podobnie, jak kilka pozostałych, spocona jest w większości ze względu na streamerów i prosów, którzy jej bardzo często używali. Kosztuje jedynie 800 VD i dostępna jest jedynie w święta, co tylko dodaje jej popularności. Grając na nią mamy 50% szans, że przeciwnik jest słaby i kupił ją ze względu na rzadkość lub 50% na to, że jest niesamowicie spocony.

Kuno

Została spopularyzowana między innymi dzięki profesjonaliście o pseuodnimie Unknown, który używał jej bardzo często i zaskakiwał oglądających swoją niesamowitą grą.

Spark Plug

Prawdopodobnie jeżeli spotkasz ją w grze, nie zorientujesz się nawet kiedy i skąd zostaniesz zlikwidowany. Nie jest niezwykle popularna, dlatego w większości grana jest tylko przez spoceńców.

Elite Agent

Jeden z pierwszych tego typu skórek, ciężko jest ją zauważyć i była dostępna w przepustce sezonu 3, przez co jest niezwykle rzadka.

Skiny piłkarskie

Gracze używający tej skórki to czysta definicja spoceństwa w Fortnite. Popularne są głównie dzięki ogromnej ilości customizacji.

Manic

Kosztująca jedynie 800 VD jest niezwykle popularna wśród graczy, którzy pragną wygranej. Oprócz świetnego budowania posiadacze jej charakteryzują się również wyśmienitą edycją i kampieniem w boxach.

Skull Trooper

Fioletowy Skull Trooper jest niezwykle rzadki. Jego użytkownicy nie tylko dobrze budują, edytują, ale również strzelają, jakby mieli aimbota. Prawdopodobnie wynika to z długiego stażu w grze, albowiem ta wersja została udostępniona graczom, którzy kupi Skull Troopera w 2017 roku.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite