w

15 skórek w Fortnite, których używają tylko nooby i bambiki. Które to i dlaczego?

Fanpage Grupa
Epic Games

Które skórki wśród społeczności Fortnite uważane są głównie za te, których używają jedynie słabsi gracze?


W Fortnite do dyspozycji społeczności jest cała masa przeróżnych skórek. Jedne uchodzą za typowe dla spoceńców, natomiast inne cieszą się popularnością wśród wszystkich fanów.

Youtuber Top5Gaming postanowił stworzyć listę tych skinów, które używane są przez bambików, czyli nowych i początkujących graczy.

Skiny używane przez bambików

Chociaż wielu uważa, że jest jedną z najlepszych skórek crossoverowych, znajduje się na samym początku karnetu bojowego 5 sezonu 2 rozdziału. Oznacza to, że dostępny jest praktycznie dla wszystkich, którzy go wykupią, a więc spotkać gracza z taką skórką jest w tym momencie bardzo łatwym zadaniem.

Hologram tej skórki wyświetlał się w miejscówce Cantina i pozwalał na oszukanie przeciwnika, jeżeli w nim stanęliśmy. Po kilku viralowych filmach szybko stał się jednym z najczęściej używanych przez bambików, którzy chcieli powtórzyć tę sztuczkę i spróbować tym samym zdobyć kilka likwidacji na swoje konto.

Podobnie, jak w przypadku skórki Mando, ta również jest niezwykle popularna wśród słabszych graczy. Wszystko to przez to, że można ją było odebrać za darmo i nie było trzeba się wykazać żadnym innym zaangażowaniem czy wysiłkiem, by móc ją otrzymać.

Lt. Evergreen przypomina świąteczną choinkę i po części ulubiony przedmiot bambików – krzak i to właśnie jego wygląd sprawia, że jest uważany za skina dla noobów, bowiem w wielu sytuacjach potrafi graczowi pomóc w kryciu się.

Fish Stick, chociaż nie jest darmowy, został wydany w wielu wersjach. Wszystko to przez jego słodki wygląd i graczy, którzy chętnie go kupowali. Jeżeli więc spotkamy tę skórkę w grze, mamy dużą szansę na to, że będzie to ktoś słaby.

Stary i rzadki skin, który został wydany w 3 sezonie rozdziału 1. Rusty Lord był na jego początku, więc ma go praktycznie każdy i używa go po powrocie do Fortnite.

Po tym, jak stały się dostępne, używane były praktycznie przez wszystkich graczy. Teraz głównie przez bambików.

Praktycznie niewidoczny w krzakach i przez wielu uważany za Pay2Win. Jeżeli coś może wpłynąć na wygraną, to chętnie korzystają z niego słabsi gracze.

Początkowa skórka z 1 sezonu 2 aktu. Dostępna w tierze 20, co oznacza, że wielu graczy ją zdobyło.

Skin przedstawiający profesjonalnego gracza i streamera Ninję, ale uznawany jest za ten dla noobów. Wielu nowych graczy od razu go kupiło z myślą, że będą grać, jak ich idol, ale niestety sama skórka nie wystarczy.

Znana postać filmowa kojarzona przez większość społeczeństwa. Sekretna skórka szybko trafiła w ręce początkujących i niektórzy używają jej aż do teraz.

Kolejny słodki skin, który cieszy oko. Uznawany jest za ikonkę skórek dla noobów i jak większość poprzedników, był dostępny w karnecie bojowym.

Dostępny w karnecie bambik na lamie, to odzwierciedlenie bambika – krzaki, lama i podstawowa skórka. Posiada również swoją własną unikalną animację, zatem z powodu wszystkich tych elementów jest bardzo lubiany głównie przez początkujących graczy.

Regularnie powracający do sklepu dziwnie uśmiechnięty rożek jest szczególnie powszechny wśród nowych członków społeczności Fortnite.

Największą bambikową skórką jest jej podstawowa wersja. Trudno się dziwić, że zajmuje pierwsze miejsce, zazwyczaj używana jest przez kogoś nowego, kto dopiero zaczyna swoją przygodę w Fortnite.