w

4 sezon Fortnite będzie inspirowany latami 80 i 90? Epic bardzo mocno nawiązuje do tych czasów

Fanpage Grupa

Gracze na podstawie dotychczasowych zapowiedzi zaczęli tworzyć różnego rodzaju teorie. Jedna z nich przebija się bardzo mocno i dotyczy głównego motywu 4 sezonu.


Nazwa 4 sezonu to już oficjalnie “Idylla”. Teraz według samej społeczności, sezon miałby być inspirowany latami 80 i 90. Skąd takie wnioski? Między innymi ze skinów, które wyciekły w ramach ankiety, ale także i reklam, jakie Epic wczoraj wypuściło.

Wiele elementów wskazuje na to, że rzeczywiście może coś w tym być, choć oczywiście należy podchodzić do tego z dużym dystansem.

Stare reklamy, klasyczne skórki, grafika właśnie z tych lat i motyw “Idylli”, czyli czegoś, co bardzo często się wówczas przewijało.

4 sezon to powrót do przeszłości?

To wszystko ma sens, ale brakuje tutaj oficjalnego potwierdzenia. Wizja powrotu do starych czasów na pewno jest bardzo kusząca, ale niestety póki co to tylko przemyślenia samych graczy.

Reklamy, wyciek skórek, to wszystko się zgadza. Najciekawsze z tego wszystkiego są chyba reklamy stylizowane na bardzo stare. Po co Epic je dodał?

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Fortnite