6 urodziny Fortnite. Opis najnowszej aktualizacji, darmowy kilof i plecak

Fortnite

Reklama

Epic udostępniło opis dzisiejszych urodzin gry. Wszystko, co trzeba o tym wiedzieć.


Dacie wiarę? Fortnite: Battle Royale ma już prawie 6 lat, a my świętujemy najlepiej, jak tylko potrafimy – wprowadzając najlepsze poprawki i całe mnóstwo urodzinowych atrakcji. Poprawka 26.10 z 19 września przywraca do gry najróżniejsze przedmioty urodzinowe i wprowadza zadania urodzinowe, po wykonaniu których zdobędziecie nagrody kosmetyczne. Wszystkiego najlepszego!

TORT URODZINOWY

Reklama

26BR FNBirthdayBlog Header BirthdayCake

Czy można nie lubić tortu? Te pyszności w stylu czerwonego aksamitu można znaleźć na wyspie i szybko przegryźć, by odzyskać nieco zdrowia i osłony.

Reklama

PREZENTY URODZINOWE!

26BR FNBirthdayBlog Header BirthdayPresents

Ojej, chyba nie myśleliście, że zapomnieliśmy? Zgarnijcie jedno z tych kuszących, tajemniczych pudełek i odwińcie wstążkę (tzn. solidnie walnijcie kilofem), by przekonać się, co jest w środku! Prezentów urodzinowych szukajcie na ziemi i w skrzyniach.

BALONY

26BR FNBirthdayBlog Header Balloons

Odkryjcie jeden z tych pozornie dociążonych dmuchanych przedmiotów, a będziecie zwinniejsi, a nawet wzbijecie się w powietrze. Balony można znaleźć (o, ironio!) na ziemi oraz w skrzyniach.

ROZSZERZENIE RZECZYWISTOŚCI HOP PO BALON

26BR FNBirthdayBlog Header JumpBalloon Augment

Macie powyżej uszu szukania balonów? Aktywujcie nowe Rozszerzenie Rzeczywistości Hop po Balon, by otrzymywać balon automatycznie po wykonaniu skoku, aż osiągnięcie limit balonów.

Tort urodzinowy, prezenty urodzinowe, balony i Rozszerzenie Rzeczywistości Hop po Balon pozostaną w Battle Royale do aktualizacji 26.20!

ZADANIA URODZINOWE I NAGRODY

26BR FNBirthdayBlog Social

Od wcinania tortu urodzinowego, przez zbieranie urodzinowych prezentów, aż po składanie najlepszych życzeń urodzinowych kierowcy busa – zadania urodzinowe będą dostępne do godz. 6:00 26 września 2023 roku! Za wykonywanie pojedynczych zadań otrzymacie PD, a wykonując ich określoną liczbę, zostaniecie nagrodzeni specjalnymi przedmiotami:

  • Ukończcie 1 zadanie urodzinowe: kilof Tortowy Tłuczek
  • Ukończcie 3 zadania urodzinowe: graffiti Bieg urodzinowy
  • Ukończcie 5 zadań urodzinowych: plecak Kawał Szóstki

POZOSTAŁE ZMIANY Z AKTUALIZACJI 26.10 Z 19 WRZEŚNIA: PRZYWRÓCONE ROZSZERZENIA RZECZYWISTOŚCI

Obok wprowadzonych atrakcji urodzinowych do gry wróciły Rozszerzenia Rzeczywistości Gładko jak po Łuskach i Pies Gończy! Po aktywowaniu Gładko jak po Łuskach otrzymujecie naboje do strzelby, gdy będziecie się ślizgać. Z kolei z Psem Gończym wrogowie trafieni przez was z DMR będą zaznaczeni na krótki czas.

UWAGI DO TRYBÓW TURNIEJOWYCH

  • Prezenty urodzinowe nie są dostępne w turniejach.
  • W turniejach balony można zdobyć tylko dzięki Rozszerzeniu Rzeczywistości Hop po Balon.
Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej