w

8 części robota! Możliwe zmiany Rozdroży Rupieci i Widmowych Wzgórz!

Reklama

W Fortnite jesteśmy przed wielkimi wydarzeniami, stąd nie dziwi fakt, że gracze doszukują się każdej, nawet najmniejszej informacji.

Reklama

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że do Fortnite najprawdopodobniej zmierza ogromny robot. Teraz wiemy, że faktycznie będzie się składał z kilku części.

Gracze wiedząc czego szukać, postanowili raz jeszcze zajrzeć do plików. Po ponownym ich przekopaniu okazało się, że faktycznie znajdują się tam odwołania do części robota.

Informacje poniżej są niepotwierdzone i mogą ulec zmianie.

8 części robota

8 części to jednak nie wszystko, niektórych elementów brakuje. Obecnie w plikach są:

  • Lewa łydka
  • Prawa łydka
  • Lewe udo
  • Tułów
  • Lewy biceps
  • Prawy biceps
  • Lewe przedramię

Jak widzicie, brakuje tu co najmniej kilku rzeczy, nie ma prawego uda, nie ma prawego przedramienia, nie ma pozostałych elementów, jak chociażby głowa, szyja etc.

To jednak w jakiś sposób potwierdza, że robot jest w budowie. Być może będziemy widzieć kolejne etapy jego powstawania?

Poziomy w elektrowni to oznaczenie miejscówek?

Innym wątkiem, który jest powiązany z elektrownią ciśnieniową, a więc i z robotem jest kwestia poziomów. Pewnie się zastanawiacie o co w ogóle chodzi. Już pokazujemy:

Wszyscy raczej już je widzieliśmy. Niby nic specjalnego. Tymczasem gracze doszli do wniosku, że może tu w ogóle nie chodzi o poziomy „schronu/fabryki”. Może to wskazówka, że kolejne wydarzenia odbędą się w częściach mapy, oznaczonych jako B1, B2 i B3.

Być może chodzi o te trzy kwadraty i jest to zapowiedź zmian na mapie spowodowanych wydarzeniami ściśle powiązanymi z robotem, potworem i elektrownią?

Cała ta sprawa jest coraz bardziej skomplikowana i trudno ją logicznie wytłumaczyć. Na pewno trzeba poczekać, by dowiedzieć się więcej!

Tęsknilibyście za Widmowymi Wzgórzami, czy Rozdrożami Rupieci?

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite