w

Agent Jonesy zabiera różne przedmioty od pozostałych łowców Fortnite dla siebie

Fanpage Grupa

Gracze dostrzeli, że Agent Jonesy z jakiegoś powodu zabiera łowcom ich przedmioty.


Cały obecny sezon Fortnite krąży wokół tematyki łowców, których Agent Jonesy sprowadza na wyspę. W ten sposób Epic w dość ciekawy sposób nawiązał wiele interesujących współprac. Póki co jednak zupełnie nie wiadomo, jak zostanie to poprowadzone dalej, pod względem fabularnym.

Społeczność zauważyła, że Jonesy zbiera niektóre przedmioty od łowców, by prawdopodobnie “ulepszyć” samego siebie i swoje możliwości. Choć z drugiej strony trudno powiedzieć, jak bandana miałaby pomóc w realizacji jego planu.

Jonesy i fanty od łowców

“GaryTheCreator” dokładnie zaznaczył, o co tutaj chodzi. Jonesy ma na sobie elementy z innych skinów. Czyżby to tajemnicze urządzenie w jakiś sposób nie tylko przenosiło go do innych uniwersów, ale wpływało również na wygląd?

Póki co nie wiadomo, jaki to będzie miało wpływ na fabułę. Jedyne, czego ewidentnie chcą gracze to taką skórkę w karnecie na następny sezon – jest to możliwe, ale póki co nie ma na ten temat absolutnie żadnych informacji.

Na ten moment pozostaje tylko czekać. Z jakiegoś powodu na kilkanaście dni przed końcem sezonu dalej nie wiadomo, jak będzie wyglądał event, czy jaki motyw przyjmie sezon 6.