w

Aktualizacja 13.40 w Fortnite. Wszystko, czego można się spodziewać od tej “dużej aktualizacji”

Według tego, co pisze Epic Games, już jutro powinna zostać wprowadzona nowa aktualizacja, oznaczona jako 13.40.


Do tej pory nie potwierdzono, że na pewno jutro pojawi się patch, natomiast na pewno jutro do Fortnite wejdą samochody. Można jednak przyjąć, że aktualizacja powinna się pojawić, skoro Epic wspomina o “update” w swoich oficjalnych komunikatach.

Czego się spodziewać po jutrzejszej aktualizacji?

Aktualizacja 13.40 w Fortnite

Będzie to duża aktualizacja, wprowadzająca wiele różnych poprawek, przedmiotów kosmetycznych i oczywiście kilka nowych pojazdów. Nowości to między innymi klasycznie:

  • Skórki
  • Lotnie
  • Zbieraki
  • Emotki
  • Plecaki
  • Malowania

W Battle Royale naprawionych zostanie kilka błędów, takich jak te z wyzwaniami, czy poprawnym wyświetlaniem XP. Motorówki są włączone od kilkunastu godzin, więc tym razem nie trzeba było czekać na aktualizację.

Oczywiście daniem głównym tego patcha mają być pojazdy. Epic opublikowało dwa różne zwiastuny, natomiast w sklepie Play pojawiła się też trzecia grafika ze wstępnym opisem.

PeQu

W polskiej wersji opis jest trochę krótszy, natomiast potwierdza się, że mówimy tutaj o “dużej aktualizacji”.

PeQu

Dlaczego napisano tutaj “2 dni”? Dobre pytanie, na które póki co nie ma odpowiedzi. Może ktoś się pomylił, a może chodzi tutaj o grafikę ze specjalnego, samochodowego trybu. Ten też może zostać włączony już jutro.

O której wejdzie aktualizacja? Zapewne jej zapowiedź zobaczymy dzisiaj, lub jutro w nocy, natomiast przerwa techniczna już od kilku miesięcy zaczyna się o godzinie 8:00 rano. Tym razem zapewne będzie podobnie.