w

Among Us odgrywa się na Fortnite za skopiowanie trybu? Fioletowa kostka w Amongu

Można było przypuszczać, że jest to przypadek, ale jakie są szanse na to, że fioletowa kostka nie ma nic wspólnego z Fortnite?


Teraz pytanie, czy to oznacza nadchodzącą współpracę, czy może w ten sposób InnerSloth, twórcy Among Us, odgrywają się na Epic za użycie ich trybu. Jedno jest pewne – ma to jakiś związek z Fortnite.

Jeżeli kompletnie przestaliście śledzić Among Us, to wczoraj do gry wprowadzono największą aktualizację w historii, dodającą między innymi cztery nowe role. Wśród nowości są także kostki.

Przypadek? Nie sądzę

Trudno powiedzieć, dlaczego InnerSloth użyło motywu z fioletową kostką. Ta nie ma w tym momencie konkretnego zastosowania, pojawia się w zwiastunie i jest jednym z motywów. InnerSloth tłumaczy to tak, że kostki powstały z eksplozji. Jedną z nich zgarnął do siebie statek, przynosząc nowe przedmioty kosmetyczne.

Video

Raczej nikt nie ma wątpliwości, że jest to oczko puszczone w stronę Fortnite, w którym teraz wszystko kręci się wokół kostek.

Gracze sami nie wiedzą, co o tym myśleć. W grę wchodzi albo odegranie się, albo nadchodząca współpraca. Ciężko powiedzieć, która wersja jest prawdziwa.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite