w

Automaty są widoczne w niektórych grach. Powrócą do Fortnite jeszcze w tym sezonie?

Wygląda na to, że Epic przygotowuje się do przywrócenia automatów.


W 2 rozdziale Fortnite maszyny do ulepszeń zastąpiły automaty. Gracze średnio przyjęli tę zmianę, ale wszyscy uznali, że tak teraz będzie i koniec.

Teraz wygląda na to, że na nowej mapie planowane są jakieś zmiany. Gracze donoszą, że w ich grach pojawiają się automaty. Są widoczne przez ułamek sekundy po czym znikają.

Automaty w 2 rozdziale

Gracze chodząc po miejscówkach spotykają automaty. Informowało o tym trochę osób, które początkowo były przekonane, że coś im się pomyliło, albo przewidziało. Dopiero później okazało się, że faktycznie automaty są.

Jak widzicie, automaty są dosłownie przez niecałą sekundę. Renderują się razem z innymi elementami pokroju śmietników etc.

Nie wiadomo na ten moment, czy jest to jakiś błąd, czy faktycznie automaty będą dostępne w 2 rozdziale. Póki co w żadnych informacjach, ani nawet przeciekach nie pojawiła się o tym wzmianka.

Pytanie co zamierza zrobić Epic. W ostatniej aktualizacji oznaczonej jako 11.40 developerzy zmienili miejsca do ulepszeń, dodając do nich nowe możliwości. Czy w takim razie automaty i maszyny do ulepszeń będą działały w tym samym momencie?