w

Banan z Fortnite ma nową konkurencję w postaci kukurydzy. Skin, który mógłby wejść do gry nawet dzisiaj

W Fortnite jest kilka kultowych skinów, jak chociażby te Łyby, czy Bananka. Gracze pokazują, że mógłby do nich dołączyć ktoś jeszcze.


Epic Games cały czas wymyśla nowe skórki, które wchodzą do Fortnite. Wśród nich jest kilka takich skinów, które kojarzą już wszyscy, nawet ci, którzy nigdy nie mieli okazji grać w Battle Royale od Epic.

Tymczasem jeden z graczy stworzył ciekawy koncept nowej skórki, jaka mogłaby być dodana do gry chociażby dzisiaj. Na Reddicie i w całej sieci spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem.

Koncept kukurydzy do Fortnite

Użytkownik Reddita o nicku “SamazD” stworzył propozycję człowieka kukurydzy. Zajęło mu to dobrych kilka tygodni i nic dziwnego – jest to naprawdę jeden z lepszych konceptów, jakie powstały. Skin jest reaktywny, czyli odpadają mu kolejne nasionka.

Im więcej obrażeń kukurydza przyjmie, tym mniej nasion będzie miała. Coś innego, coś nowego, coś bardzo ciekawego. Oczywiście nie wiadomo, czy Epic kiedykolwiek pójdzie tą drogą, natomiast w ostatnich miesiącach do Fortnite wprowadzono wiele rożnych przedmiotów kosmetycznych, których autorami byli członkowie społeczności. Być może w tym wypadku będzie podobnie.

Jedyny problem byłby z widocznością takiej skórki. Gdyby przeciwnik schował się gdzieś na farmie, to byłby spory problem z jego łatwym zlokalizowaniem.