w

Billie Eilish nadchodzi do Fortnite Festival. Ogromny przeciek zaczyna się potwierdzać?

Reklama

Billie Eilish nadchodzi do Fortnite Festival. Ogromny przeciek zaczyna się potwierdzać?


Ostatnio w sieci pojawił się ogromny przeciek, który przedstawiał przyszłość gry. Przez kilka dni wielu graczy oczekiwało na potwierdzenie, czy leak okaże się prawdziwy.

​Wygląda na to, że plotka się sprawdza. Pojawiła się właśnie zapowiedź 3 sezonu Fortnite Festival. Jest to dokładnie ta sama ikona, która pojawiała się w leakach.

Sezon 3 nadchodzi

Reklama

Niedawno w sieci pojawił się obrazek, który pokazuje Billie Eilish jako nadchodzącą ikonę w kolejnej aktualizacji sezonowej całkiem lubianego przez graczy trybu gry.

Sama skórka jest bardzo dobrze oceniana przez społeczność. Chociaż sporo osób skupiło się na ogromnym przecieku, zamiast na skinie.

Jeśli chodzi o nowy karnet oraz inne dodatkowe skórki, to nie ma na razie żadnych informacji na ten temat. Prawdopodobnie niedługo pojawi się oficjalny post, który przedstawi wszystkie dodatki.

Jeśli tak się stanie, to zaktualizujemy artykuł. Obecnie jedyne, czego można się spodziewać, to specjalne ścieżki jamowe tej piosenkarki, instrumenty oraz skin.

Update wprowadzający nowy sezon rozpoczyna się już jutro.

Aktualizacja

Pojawiły się 3 nowe zwiastuny. Jeden z nich prawdopodobnie przedstawia nowy mikrofon, a reszta utwory piosenkarki jakie wejdą do gry.

Video

Co z przeciekiem?

Początkowo mówiono, że ikoną 3 sezonu będzie Taylor Swift, zmieniło się to po sporej plotce, która zaczyna się sprawdzać.

Prawdopodobnie leak z harmonogramem zmian jest prawdziwy. Nie wiadomo jednak co z dodatkowym przeciekiem na 4chanie, który mówił np. o zakończeniu wsparcia dla Ratowania Świata. Na to będziemy musieli jeszcze poczekać.

Warto śledzić informacje na ten temat, pozostało nadal sporo czasu, zanim będziemy mogli zobaczyć, czy plotka potwierdzi się w 100%.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite