w

Brakuje Wam w Fortnite samolotów? Epic już pracuje nad zamiennikiem, czyli latającymi…

Fanpage Grupa

Latanie w Fortnite nadal będzie kontynuowane i to w dość nietypowy sposób.


Latające środki transportu to w Fortnite zupełna normalność. Mieliśmy helikoptery, samoloty, UFO, a na horyzoncie pojawia się kolejny, dość nietypowy sposób przemieszczania się. Leakerzy są przekonani, że w pewnym momencie do gry powróci motyw “dzikości”.

W efekcie pojawią się nowe zwierzęta, z czego przynajmniej jedno z nich otrzyma możliwość latania. Oczywiście nie samemu, a z graczem. Brzmi dziwnie? Witamy w Fortnite.

Latanie na zwierzęciu

Jest jeszcze za wcześnie, by choć podejrzewać, jakie to będzie zwierzę. Niby mówi się o dinozaurach, natomiast nie ma ku temu większych powodów. Jak pisze HYPEX, wczoraj dodano do plików różne “funkcje”:

  • Szansa na odlecenie po otrzymaniu obrażeń.
  • Próba odlecenia.
  • Rozpoczęcie lotu.

Nazwa kodowa to “Avian”, wiadomo jednak, że nazwy kodowe nie mają wiele wspólnego z samymi przedmiotami i często Epic specjalnie wprowadza graczy oraz leakerów w pole, nadając przedmiotom, mechanikom, zwierzętom losowe nazwy.

Data wydania też nie jest jeszcze znana, póki co jest to tylko wskazówka, która mówi, że Epic nad tym pracuje i być może za jakiś czas “dzikość” wróci na wyspę.