w

Bramkarz reprezentacji Anglii zabrał ze sobą na mundial komputer, żeby pograć w Fortnite

Fanpage Grupa

Bramkarz reprezentacji Anglii wziął do Kataru dość nietypowy sprzęt – jego customowy komputer.


Gracze Fortnite to nie tylko 12-letnie „Maćki”, które zabierają rodzicom ich karty kredytowe. Choć świat próbuje tak patrzeć na graczy produkcji Epic Games, to tutaj jest kolejny przykład na to, że o Królewskie Zwycięstwo walczą też naprawdę popularne osoby.

Jedną z nich jest bramkarz reprezentacji Anglii. Został on przyłapany z wielką walizką, w której jak się okazało, znajdował się komputer. Bramkarz w jednym z wywiadów przyznał, że jest to jego sprzęt do grania w Fortnite.

Bo laptop nie dawał rady

Oryginalnie Jordan Pickford na swoje wyjazdy zabierał laptopa, ale ten zwyczajnie nie dawał rady. Wszyscy doskonale wiedzą, jak to jest przesiąść się z dobrego kompa na laptopa i widzieć te spadki FPS’ów. Dlatego bramkarz wziął sobie pełny zestaw.

Zdjęcie szybko stało się viralem, bo wszyscy zastanawiali się, co takiego znajduje się w środku. Niestety, nie ma żadnego zdjęcia, ale jest to pełnowymiarowy monitor podłączony do gamingowego laptopa. Przynajmniej tak wynika ze słów bramkarza:

No cóż, ten przykład pokazuje, że do społeczności Fortnite należą naprawdę różne osoby. Tak samo Maćki, jak i osoby rywalizujące na mundialu.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite