w

BTS oficjalnie zagra koncert w Fortnite. Nowa mapa, odtworzona z teledysku, emotki i więcej

Popularny zespół z Korei Południowej oficjalnie zagra swój koncert w Fortnite.


Epic Games podjęło współpracę z BTS, popularnym boys bandem, który jako kolejny zagra swój koncert nie w rzeczywistości, a w Fortnite.

“Zespół BTS jest gotowy, by rozgrzać scenę dla wszystkich imprezowiczów. Wpadnijcie na Królewską Imprezę w sobotę, 26 września, o godz. 2:00 CEST (sobotę, 26 września, o godz. 9:00 KST), by zobaczyć światową premierę wideoklipu z choreografią do bombowego singla „Dynamite”!”

Epic w tej sposób na pewno dotrze do nowych odbiorców. BTS jest popularne nie tylko w Korei, ale na całym świecie, także w Polsce.

Kiedy koncert BTS w Fortnite, jak wejść

Koncert odbędzie się 26 września, o godz. 2:00 CEST, czyli czasu polskiego. By wejść trzeba oczywiście mieć zainstalowane Fortnite i przejść do trybu kreatywnego. Co ciekawe, z tej okazji powstała też specjalna mapa. Jak czytamy w oficjalnym ogłoszeniu:

“Nie musicie czekać do weekendu, by wziąć udział w imprezie. Już od wtorku, 22 września, godz. 16:00 czasu polskiego możecie wskoczyć do trybu kreatywnego, by zobaczyć świat z oryginalnego teledysku do „Dynamite”. Biegajcie po mapie, jakbyście byli w wideoklipie, wykonujcie wyzwania i grajcie w minigry.”

24 września do gry wejdą też dwie specjalne emotki, stworzone we współpracy z artystami.

“Tańczcie do muzyki z dwiema nowymi emotkami opracowanymi przez BTS. Używajcie ich również poza wydarzeniem, by wprowadzić klimat BTS wszędzie. Nowe tańce będą dostępne w sklepie od 24 września, godz. 2:00 CEST.”

Trudno powiedzieć, jak zareagują gracze i fani BTS. Na pewno wiele osób zainstaluje grę tylko po to, by obejrzeć koncert. Inni kompletnie się tym nie przejmą.